Laman Web Rasmi
  1. Home
  2. hubungi-kami
  3. Direktori Pegawai

Direktori Pegawai

Pengurusan Tertinggi

ProfilNamaJawatanNo Telefon
Nurhazelin Binti MakliNurhazelin Binti MakliPegawai Daerah, M5406-6475637
Nur Syahirah Binti AzaharNur Syahirah Binti AzaharPenolong Pegawai Daerah, M4106-6461044
Ahmad Syafiq Bin AminAhmad Syafiq Bin AminKetua Penolong Pegawai Daerah, M4806-6461040
Siti Nursoleha Binti Abdul KadirSiti Nursoleha Binti Abdul KadirPenolong Pegawai Daerah (Pembangunan Fizikal), M48 (M)06-6461042
Mohd Nazri Bin MulupMohd Nazri Bin MulupTimbalan Pentadbir Tanah, M5206-6461045
Nur Hanim Binti Md.NorNur Hanim Binti Md.NorPenolong Pegawai Daerah, N4106-6461047

Bahagian Khidmat Pengurusan

ProfilNamaJawatanNo TelefonEmail
Nurhazelin Binti MakliNurhazelin Binti MakliPegawai Daerah, M5406-6475637nurhazelin@ns.gov.my
Nur Syahirah Binti AzaharNur Syahirah Binti AzaharPenolong Pegawai Daerah, M4106-6461044nur_syahirah@ns.gov.my
Noor Fariza Binti Muhamad YasinNoor Fariza Binti Muhamad YasinPenolong Pegawai Tadbir (Pentadbiran & Kewangan), N3206-6461046noorfariza@ns.gov.my
Mohd Fadhlan bin Md RadziPenolong Pegawai Teknologi Maklumat, FA32 (TBK1)06-6547101fadhlan@ns.gov.my
Fazilah Binti KatanFazilah Binti KatanSetiausaha Pejabat, N30 (KUP)06-6475637fazilahk@ns.gov.my
Nor Elisa Binti MohamedNor Elisa Binti MohamedPenolong Pegawai Tadbir (Majlis & Keraian), N2906-6547105elisa@ns.gov.my
Siti Rohaida Binti Abdul KarimSiti Rohaida Binti Abdul KarimPenolong Pegawai Undang-Undang, L2906-6547103sitirohaida@ns.gov.my
Ganeswaran A/L JeganathanGaneswaran A/L JeganathanPenolong Jurutera (Elektrik), JA2906-6547104ganeswaran@ns.gov.my
Suzilawati Binti Ngaiman @ SulaimanSuzilawati Binti Ngaiman @ SulaimanPenolong Jurutera, JA2906-6547125suzilawati@ns.gov.my
Norfadzliana binti AzmiJuruteknik Komputer, FA29 (KUP)06-6547102fadzliana@ns.gov.my
Musnorzila Binti MusaMusnorzila Binti MusaPenolong Akauntan, W29 (KUP)06-6547106musnorzila@ns.gov.my
Nor Wahida Binti AliasNor Wahida Binti AliasPenolong Akauntan, W29 (KUP)06-6547107norwahida@ns.gov.my
Noradila Binti AzizNoradila Binti AzizKetua Pembantu Tadbir, N2606-6547108noradila@ns.gov.my
Haziz Bin DolahHaziz Bin DolahPembantu Tadbir (P/O), N22 (TBK1)06-6547109haziz@ns.gov.my
Hazleen binti Abdul RahmanHazleen binti Abdul RahmanPembantu Tadbir (P/O), N22 (TBK1)06-6547112hazleen.rahman@ns.gov.my
Mohd Hishamuddin Bin Mohd GanniMohd Hishamuddin Bin Mohd GanniPembantu Tadbir (P/O), N22 (TBK1)06-6547111mhishamuddin@ns.gov.my
Siti Hajar Rafkah Binti SalehanSiti Hajar Rafkah Binti SalehanPembantu Tadbir (P/O), N1906-6547113sitihajarrafkah@ns.gov.my
Masita Binti Mohd TalibMasita Binti Mohd TalibPembantu Tadbir (P/O), N1906-6547114masitamohdtalib@ns.gov.my
Nor Qhairul IQhram Bin Nor AzmanNor Qhairul IQhram Bin Nor AzmanPembantu Operasi, N1106-6547119
Mohamad Irwan Bin MesdarMohamad Irwan Bin MesdarPembantu Operasi, N1106-6547120irwanmesdar@ns.gov.my
Kamarizal Bin MarkiKamarizal Bin MarkiPembantu Awam, H1406-6547121kamarizal@ns.gov.my
K.Kulasingam A/L KrishnanK.Kulasingam A/L KrishnanPembantu Awam, H1106-6547187kulasingam@ns.gov.my
Mohd Zulhelmi Bin Mohd NorMohd Zulhelmi Bin Mohd NorPembantu Awam, H1106-6547122m.zulhelmi@ns.gov.my
Hishamudin Bin Abdul RazakHishamudin Bin Abdul RazakPemandu Kenderaan, H11hishamudin@ns.gov.my
Meor Fakrul Halimin bin Miu SamudinMeor Fakrul Halimin bin Miu SamudinPemandu Kenderaan, H11meorfakrul@ns.gov.my
Mohamad Aidy Farhan Bin Mohamad SidekMohamad Aidy Farhan Bin Mohamad SidekPemandu Kenderaan, H11mohamadaidy@ns.gov.my
Muhammad Sazren Bin HamidanMuhammad Sazren Bin HamidanPemandu Kenderaan, H11muhammadsazren@ns.gov.my

Bahagian Pembangunan Daerah

ProfilNamaJawatanNo TelefonEmail
Ahmad Syafiq Bin AminAhmad Syafiq Bin AminKetua Penolong Pegawai Daerah, M4806-6461040ahmadsyafiq@ns.gov.my
Siti Nursoleha Binti Abdul KadirSiti Nursoleha Binti Abdul KadirPenolong Pegawai Daerah (Pembangunan Fizikal), M48 (M)06-6461042s.nursoleha@ns.gov.my
Mohd Azizul Hakim bin ZainiPenolong Pegawai Daerah (Pembangunan Masyarakat), M48 (M)
Mohd Resul Bin ZakariaMohd Resul Bin ZakariaPenghulu, NP3606-6461048resul@ns.gov.my
Hani Diyanaa Binti ZulkifliHani Diyanaa Binti ZulkifliPenolong Jurutera, JA3606-6547123hdiyana@ns.gov.my
Mohd Riduan Bin SudinMohd Riduan Bin SudinPenghulu, NP2906-6461052mohdriduan@ns.gov.my
Zaidi Bin NordinZaidi Bin NordinPenolong Jurutera, JA2906-6547126zaidi.nordin@ns.gov.my
Muhammad Zahirie Bin RuslyMuhammad Zahirie Bin RuslyPenolong Jurutera, JA2906-6547129zahirie@ns.gov.my
Selvi A/P GovindranPenolong Jurutera, JA2906-6547127selvi@ns.gov.my
Mohd Hafiz Bin ShamsudinMohd Hafiz Bin ShamsudinPenolong Jurutera, JA2906-6547166hafiz.shamsudin@ns.gov.my
Faratul Hafizah Binti MansorFaratul Hafizah Binti MansorPenolong Akauntan, W29 (KUP)06-6547131faratul@ns.gov.my
Nor Aini Binti GayakNor Aini Binti GayakPenolong Akauntan, W29 (KUP)06-6547132norainig@ns.gov.my
Noremilia Binti AmirNoremilia Binti AmirPembantu Tadbir (P/O), N22 (TBK1)06-6547138noremilia@ns.gov.my
Aryati Binti Abu SamahAryati Binti Abu SamahPembantu Tadbir (P/O), N22 (TBK1)06-6547134aryati@ns.gov.my
Fazlina Binti SabtuFazlina Binti SabtuPembantu Tadbir (P/O), N22 (TBK1)06-6547135fazlinas@ns.gov.my
Nor Azian Binti Md. AliNor Azian Binti Md. AliPembantu Tadbir (P/O), N22 (TBK1)06-6547136nor.azian@ns.gov.my
Haidzir Bin MusaHaidzir Bin MusaPelukis Pelan, JA22 (TBK1)06-6547130haidzir@ns.gov.my
Sharifudin Bin Shaml HameedSharifudin Bin Shaml HameedPembantu Tadbir (P/O), N1906-6547137sharifudins@ns.gov.my
Abas Bin Mhd JudahAbas Bin Mhd JudahPembantu Operasi, N1106-6547139abas.judah@ns.gov.my
Mohd Zahari bin RamleeMohd Zahari bin RamleePembantu Operasi, N41mohdzahari@ns.gov.my
Aizul Hamzi bin MohdJurutera Awam (Pembangunan Fizikal), J41 (Contract of Service)
Muhammad Farhan bin Mohd Dzul FaedzinMuhammad Farhan bin Mohd Dzul FaedzinPenolong Jurutera (Elektrik) (Pembangunan Fizikal), JA29 (Contract of Service)

Bahagian Pengurusan Tanah

ProfilNamaJawatanNo TelefonEmail
Mohd Nazri Bin MulupMohd Nazri Bin MulupTimbalan Pentadbir Tanah, M5206-6461045nazrimulup@ns.gov.my
Nor Azizah binti Md YusupPenolong Pegawai Daerah (Pembangunan Tanah & Pelupusan), M44 (M)06-6461044azizah.mdyusup@ns.gov.my
Syed Shafiz Shazmi Bin Syed Abd. RahmanSyed Shafiz Shazmi Bin Syed Abd. RahmanPenolong Pegawai Tanah, NT3206-6547156shafiz@ns.gov.my
Hasnol Bin Abu ZarimHasnol Bin Abu ZarimPenolong Pegawai Tanah, NT32 (TBK1)06-6547165hjhasnol@ns.gov.my
Rohana Binti AliasRohana Binti AliasPenolong Pegawai Tanah, NT2906-6547162rohanaalias@ns.gov.my
Mohd Hanapi Bin SharifMohd Hanapi Bin SharifPenolong Pegawai Tanah, NT2906-6547157hanafi@ns.gov.my
Muhamad Izwan Effendi Bin MohamadMuhamad Izwan Effendi Bin MohamadPenolong Pegawai Tanah, NT2906-6547158effendi@ns.gov.my
Alif Alfian Bin Che AnuarAlif Alfian Bin Che AnuarPenolong Pegawai Tanah, NT2906-6547159alfian@ns.gov.my
Mohd Aizzal Bin MusaPenolong Pegawai Tanah, NT2906-6547160aizzal@ns.gov.my
Nor Azura Binti ShaharuddinNor Azura Binti ShaharuddinPenolong Pegawai Tanah, NT2906-6547161norazura@ns.gov.my
Alif Bin Abdul RazakAlif Bin Abdul RazakPenolong Pegawai Tanah, NT2906-6547163aliff@ns.gov.my
Badrul Hisham Bin Mohd DarusKetua Pembantu Tadbir, N2606-6461049badrul@ns.gov.my
Haryati Binti Abdul KudusHaryati Binti Abdul KudusKetua Pembantu Tadbir, N2206-6547168haryati@ns.gov.my
Nurzienti binti IliasKetua Pembantu Tadbir, N2206-6547167nurzienti@ns.gov.my
Mohd Azli Bin OthmanMohd Azli Bin OthmanPembantu Tadbir (P/O), N22 (TBK1)06-6547172mazlio@ns.gov.my
Siti Aishah Binti Mohd SharifSiti Aishah Binti Mohd SharifPembantu Tadbir (P/O), N22 (TBK1)06-6547169aishahsharif@ns.gov.my
Zuriyati Binti ZainolZuriyati Binti ZainolPembantu Tadbir (P/O), N22 (TBK1)06-6547171zuriyati@ns.gov.my
Muzzammil bin MokhtarPelukis Pelan (Pembangunan Tanah), JA22 (KUP)muzzammil@ns.gov.my
Norzarina Binti AzmanNorzarina Binti AzmanPembantu Tadbir (P/O), N1906-6547170norzarina@ns.gov.my
Norsyafiqah Binti NorizanPembantu Tadbir (P/O), N1906-6547173norsyafiqah@ns.gov.my
Suhaimi Bin MahayuddinSuhaimi Bin MahayuddinPembantu Operasi, N1406-6547186suhaimi.mahayuddin@ns.gov.my
Ayu Malisa Binti Mohd HassannusiAyu Malisa Binti Mohd HassannusiPembantu Operasi, N1106-6471555ayumalisa@ns.gov.my
Nurul Idayu binti MaaropPembantu Operasi, N11ayumalisa@ns.gov.my
Mohd Elmi bin Abd. ManapPenghantar Notis, N11elmi@ns.gov.my
Muhhamad Yusrizal Bin ZahariMuhhamad Yusrizal Bin ZahariPembantu Awam, H1106-6547175myusrizal@ns.gov.my

Unit Hasil Dan Penguatkuasaan

ProfilNamaJawatanNo TelefonEmail
Nur Hanim Binti Md.NorNur Hanim Binti Md.NorPenolong Pegawai Daerah, N4106-6461047nurhanim@ns.gov.my
Azian Bin AhmadAzian Bin AhmadPenolong Pegawai Tanah, NT32 (TBK1)06-6547143azian@ns.gov.my
Muhammad Naim Bin Abd. HamidMuhammad Naim Bin Abd. HamidPenolong Pegawai Tanah, NT32 (TBK1)06-6547145naim@ns.gov.my
Mohammad Azdhar bin Abd. AzizMohammad Azdhar bin Abd. AzizPenolong Pegawai Tanah, NT32 (TBK1)06-6547144azdhar@ns.gov.my
Nor Hanida Binti KarimNor Hanida Binti KarimPenolong Akauntan, W2906-6547141hanida@ns.gov.my
Nurul Hazalina Binti RoslyNurul Hazalina Binti RoslyPenolong Akauntan, W29 (KUP)06-6547142hazalina@ns.gov.my
Fazhmawaty Binti MohammadFazhmawaty Binti MohammadPenolong Akauntan, W29 (KUP)06-6547131fazhmawaty@ns.gov.my
Ain Nadhirah Binti AzmiAin Nadhirah Binti AzmiPenolong Akauntan, W29 (KUP)06-6547196ainadhirah@ns.gov.my
Mohd Farid Bin JohariMohd Farid Bin JohariPenolong Pegawai Tanah, NT2906-6547164faridj@ns.gov.my
Muhammad Tariq Zhafri Bin Mohd SuhaimiMuhammad Tariq Zhafri Bin Mohd SuhaimiPenolong Pegawai Tanah, NT2906-6547146tariq@ns.gov.my
Nur Zakiah Binti ZulNur Zakiah Binti ZulPenolong Pgawai Tanah, NT2906-6547147zakiah@ns.gov.my
Norzilah Binti MuzizNorzilah Binti MuzizKetua Pembantu Tadbir, W26 (TBK2)06-6547148zilah@ns.gov.my
Noraisyah Binti SaariNoraisyah Binti SaariPembantu Tadbir (KEW), W22 (TBK1)06-6547149aisyahsaari@ns.gov.my
Sharizal Bin OthmanSharizal Bin OthmanPembantu Tadbir (P/O), N22 (TBK1)06-6547150sharizal@ns.gov.my
Noramry Bin MohamadNoramry Bin MohamadPembantu Tadbir (P/O), N22 (TBK1)06-6547151noramry@ns.gov.my
Abdul Muiz Bin Abdul KarimAbdul Muiz Bin Abdul KarimPenghantar Notis, N1106-6547154abdulmuiz@ns.gov.my
Mohd Arif Bin A. RahmanMohd Arif Bin A. RahmanPenghantar Notis, N1106-6547156muhamadarif@ns.gov.my
Mohd Syahrull Edzwan bin Mohd ZamriMohd Syahrull Edzwan bin Mohd ZamriPembantu Operasi, N1106-6547152syahrulledzwan@ns.gov.my
Mohd Saiful Bin SaariMohd Saiful Bin SaariPembantu Operasi, N1106-6547153saifulshaari@ns.gov.my

Unit Pendaftaran

ProfilNamaJawatanNo TelefonEmail
Nur Hanim Binti Md.NorNur Hanim Binti Md.NorPenolong Pegawai Daerah, N4106-6461047nurhanim@ns.gov.my
Fauzan Syahirah binti Fadzillah@FadzilFauzan Syahirah binti Fadzillah@FadzilPenolong Pegawai Tadbir, N2906-6547177fauzansyahirah@ns.gov.my
Norzilawati Binti YahyaNorzilawati Binti YahyaPembantu Tadbir (P/O), N26 (TBK1)06-6547179norzilawati@ns.gov.my
Mohd Rafiq Bin BadlyMohd Rafiq Bin BadlyKetua Pembantu Tadbir, N2206-6463739rafiq@ns.gov.my
Ismail Bin Azhar @ ZuhitIsmail Bin Azhar @ ZuhitPembantu Tadbir (P/O), N22 (TBK1)06-6547178ismailazhar@ns.gov.my
Norazlini Binti BahrudinNorazlini Binti BahrudinPembantu Tadbir (P/O), N22 (KUP)06-6547182norazlini@ns.gov.my
Roseita binti Abdul RazakRoseita binti Abdul RazakPembantu Tadbir (P/O), N19roseita@ns.gov.my
Nurul Wahidah Binti ZolkiflyNurul Wahidah Binti ZolkiflyPembantu Tadbir (P/O), N1906-6547181wahidah@ns.gov.my
Siti Sofia Binti SamsudinSiti Sofia Binti SamsudinPembantu Tadbir (P/O), N1906-6547110sofia@ns.gov.my
Hairil Adha bin Mohd DrosPenghantar Notis, N14
Muhammad Juhaizal Bin JuhariMuhammad Juhaizal Bin JuhariPenghantar Notis, N1106-6547184juhaizal@ns.gov.my
Syamsul Azwan Bin Shamsul KamarSyamsul Azwan Bin Shamsul KamarPembantu Operasi, N1106-6547174syamsulazwan@ns.gov.my
Muhamad Azrin Bin AmatMuhamad Azrin Bin AmatPembantu Operasi, N1106-6547197azrinamat@ns.gov.my

Skip to content